Metro Market'e Kiralık Yerim Var

İstanbul ve Türkiye'nin çeşitli noktalarında şubeleri olan bir Dünya şirketi Metro için yer önerilerinizde Kurumsal Kiracı A.Ş. aracılığı ile hiçbir aracı olmadan direk firmaya erişebilirsiniz.
Metro Market'e Kiralık Yerim Var
Tarih : 02.03.2021
 • Linkedin'da paylaş
 • Whatsapp'da paylaş
 • Eksilt
 • Artır
 • Yazdır

İstanbul ve Türkiye´nin çeşitli noktalarında şubeleri olan bir Dünya şirketi Metro için yer önerilerinizde Kurumsal Kiracı A.Ş. aracılığı ile hiçbir aracı olmadan direk firmaya erişebilirsiniz. Şuanda incelemekte olduğunuz web sitemizde yüzlerce kurumsal firmanın takibinde olan, yer talepleri, arayışlar ve daha nicesi bulunmaktadır. Metro Market´e yer önerisinde bulunmak için size bazı tüyolar vermek istiyoruz. Ama öncesinde Metro Market grubunu gelin hep birlikte tanıyalım;

Metro Marketlerinin başarılarının sırrı sunmuş olduğu kalite ve fiyat avantajlarının yanı sıra gastronominin gelişimi açısında üretmiş oldukları yeni çözümlerdir. Aynı zamanda tedarikçilerinin ve müşteri portföyünün tüm ihtiyaçlarını da bilen marka Dünya´da en büyük toptancı marketi olarak bilinmektedir. Metro Market ilk olarak 1964 yılında Almanya ülkesinin Ruhr bölgesinde kuruldu. 2020 Yılı itibari ile 34 farklı ülkede 16 milyon profesyonel müşterisine hizmet veren bir markadır.

Türkiye´de Metro Market

Ülkemizde 21 farklı şehirde 37 farklı mağazası bulunan Metro Market sektörde adını ve faydalarını sıkça duyurmaktadır. Metro Market´in yeni yer arayışlarında, yeni bölgelerdeki arayış taleplerinde dikkate aldığı Kurumsal Kiracı A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) ilanları arasında sizin de ilanınız neden yer almasın ki?

Ülkemizde yapılan Metro Market yatırımları ile gelecek nesillere daha iyi ve yaşanılabilir bir dünya bırakmak amacı ile hareket etmekte olan Metro Marketleri ilk mağazasını Türkiye´de 1990 yılında açtı. Metro markası Türk Mutfağı ve mutfak değerlerine sahip çıkmak amacı ile aynı zamanda yerel üreticileri de desteklemek amacıyla faaliyetlerinde saygı, yardımseverlik ve sorumluluk gibi değerlerinden ödün vermeden devam etmektedir.

Sizlerde bir mülkünüz var ise ve bu mülk arazisinin, mülk yapılaşmasının Metro Market markası için uygun olduğunu düşünüyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Hemen incelemekte olduğunuz web sitemizde yer alan " Ücretsiz İlan Ver " sekmesini tıklayabilir ve üyeliğinizi tamamlamanızın ardından ilanlarınızın girişine başlayabilirsiniz. İlan giriş sayfasında sizi aşama aşama ilerleteceğiz. Eklemek istediğiniz mülk resimlerinin bilgisayarınızda veya telefonunuzda hazır olduğundan emin olduktan sonra ilanınızı eklemenizi öneririz. Keza resimsiz ilanları sistemimiz otomatikmen kabul etmeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Bu ve bunun gibi kurumsal markaların mülkünüzü, arazinizi ve arsanızı görmesini, incelemesini istiyorsanız ilanlarınızı eklerken mutlaka ve mutlaka pek çok açıdan, pek çok detayının yer aldığı görsellere de bu ilan içerisinde yer vermeniz gerekmektedir. Metro Market´in kiracınız olması ile, mülkünüz değerinde, belki de değerinin üstünde bir fiyatta kiralanacak ve çevrede arsanızın, arazinizin değeri artacaktır. Sadece size değil, aynı zamanda çevre komşularınıza da yarar sağlayan bir mülke sahip olacaksınız. Metro Market gibi kurumsal markaların kiracınız olması ile, garanti kira getiriniz olacak her ayın belirlenen gününde hesabınıza kiranız otomatik olarak yatacak ve asla günümüz piyasa koşullarında pek çok mülk sahibinin yaşamış olduğu kiram yatar mı? Bu ay geç yatırırlar mı? Acaba bu yaşanan hadiseler firmayı etkiler de kira sıkıntıya düşer mi? gibi soruların yanıtlarını kendi kafanızda kurarak beklemeyeceksiniz. Kurumsal markaların kiracınız olması ile asla dert etmeyeceğiniz hadiselerdir bunlar.

Size düşen ilanınızı Kurumsal Kiracı A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) sitesine tam ve eksiksiz olarak eklemektir. İlanlarınızın daha hızlı şekilde farklı kitlelere erişmesini isterseniz ilan ekleme aşamalarında karşınıza çıkacak öne çıkarma paketlerimizden de yararlanabilirsiniz. İlanınızı sistemimizde yer alan binlerce ilan içerisine eklemek tamamen ücretsizdir, ancak binlerce ilan arasında bazı öne çıkarma paketlerinden de yararlanarak önlerde yer almanız da sizin elinizdedir.

Metro Market´e kiralık yer önerisi için geç kalmayın, kurumsal kiralamada ülkenin ilk ve tek ilan platformu aracılığı ile mülklerinizi, arazilerinizi ve arsalarınızı hızlı bir şekilde kurumsal markalara kiralayın. Web sitemize ilanlarınızı ekleyerek pek çok markanın kontrolünde olan Kurumsal Kiralamada Türkiye´nin lider firmasının portalında yer alın..

En Yeni İçerikler
 • Starbucks İçin Kiralık Yerim Var
  Dünyanın en popüler kahve markalarından biri olan Starbucks'a yerinizi kiralamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Vakit kaybetmeden kiralık yerinizi tüm avantajlarıyla anlatan ilanınızı oluşturun ve yayınlayın.
  02.07.2021
 • 1 Ocak İtibari İle Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik
  5 Haziran 2018 tarihinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından " Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik " yayını resmi gazetede yayınlanmıştır.
  22.02.2021
 • Endüstriyel Gayrimenkul Nedir?
  Endüstriyel ( Sanayi ) Gayrimenkulü ile alakalı bilgilere yer verdiğimiz bu içeriğimizde merak ettiğiniz bir çok detaya ulaşabilir ve yeni bilgiler edinebilirsiniz.
  02.03.2021
Bizi Takip Edin :
Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2021 Sitemizde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, kurumsalkiraci.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz