Modanisa'dan 6. deneyim mağazası

e-ticaret ve online giyim platformu Modanisa, ‘deneyim mağazacılığı' yatırımlarına devam ediyor. Marka, altıncı deneyim mağazasını Zeruj Anatolia'da açtı.
Modanisa'dan 6. deneyim mağazası
Tarih : 22.06.2021
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

 Kadın giyimine yönelik 5 kıtada, 140 ülkede online hizmet veren Türk e-ticaret platformu Modanisa, yeni deneyim mağazasını açtı. 11 Haziran’da Zeruj AVM Pendik’te hizmete giren altıncı deneyim mağazasıyla Modanisa, toplam mağaza alanını 4 bin metrekareye çıkardı.

Gündelik giyimden gece elbiselerine, spor kıyafetlerden mayo ve aksesuarlara kadar 100 bin farklı ürünü online olarak müşterileriyle Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, Bahasa ve Almanca olmak üzere 6 farklı dilde buluşturan Modanisa, yeni deneyim mağazacılığı yatırımlarını sürdümeyi planlıyor.

Kaynak : www.ekonomist.com.tr

En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!