İlanlarınızı öne çıkartarak, daha kısa sürede sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz.
 • Daha fazla kişi
 • Hızlı sonuç
 • Başarını arttır
 • 1 yıl kullanım süresi

ilanıma ana sayfa alarak kiraladım. Almasaydım bu kadar arama gelir miydi acaba bilemiyorum denemek lazım ama kiraladım sonuçta olsun. teşekkürler.
Bilal Tokdemir
İstanbul / Ataşehir
27 Nisan 2021

ilanınınızın öne çıkarmanız çok işe yarıyor tavsiye ederim güzel yapmışlar teşekkür ederim.
Necla Yıldız
Ankara / Keçiören
18 Haziran 2021

ilan girişi bilgilendirmeniz olmasa öne çıkarma almazdım güzel düşünmüşsünüz.
Mehmet Ulusoy
Gaziantep / Şahinbey
10 Şubat 2021

Sitenizin uzmanlaşma mantığını çok beğendin ana sayfa öne çıkarması aldım ana sayfada sadece aynı tip gayrimenkuller var güzel düşünmüşsünüz. tebrik ediyorum. sağolun.
Can Bakır
İstanbul / Tuzla
24 Mart 2021

Kurumsal kiracı ararken internette siz karşıma çıktınız güzel bir iş yapmışsınız. bence anasayfa alacağınıza liste başı ve çerçeve yi beraber kullanın diyorum ben öyle yaptım.
Elif Yelek
Kocaeli / Gebze
17 Mart 2021

Kiraladım teşekküler.
Cengiz Aydemir
Bursa / Orhangazi
18 Mayıs 2020
 • Yenilen
  İlanlar tüm listelerde tarihe göre sıralanır. Ne kadar yeni tarihli kalırsanız görüntülenme oranınız kadar artar. (24 saatte bir adet kullanılabilir)
 • Ana Sayfa Vitrini
  İlanınızı, sadece ticari kullanımlı gayrimenkullerin yayınlandığı yatırımcılara ve kurumsal firmalara özel portalımızın ana sayfasında 1 hafta boyunca görünmesini istiyorsanız bu öne çıkarmayı alabilirsiniz.
 • Liste Başı İlanlar
  Yeni ilanlar yayınlandıkça eski ilanlar alt sıralara gerilemektedir. İlanınızın 1 hafta boyunca kategori listelerinin başında görünmesini istiyorsanız bu öne çıkarmayı kullanabilirsiniz.
 • Renkli Çerçeve
  Farklı olun, daha fazla dikkat çekin! Renkli çerçevenizi diğer öne çıkarmalarınızı destekleyerek görüntülenmenizi %30 oranında arttırmak için de kullanabilirsiniz. Süre: 1 Ad. / 1 Hafta
 • Ana Sayfa Danışman
  Uzmanlaşmış ve Portföy sayısı yüksek olan profesyonellerin marka bilinirliğini arttırarak, portföylerini daha fazla kişiye ulaştırması ve daha fazla talep toplaması için bu öne çıkarmayı geliştirdik.
 • Liste Başı Danışman
  Genel ya da bölgesel aranan, uzman listelerinin başında yer almak isteyen profesyoneller için bu bölümü ve bu öne çıkarmayı geliştirdik.
 • Uzman Desteği
  Detay, özellik ve faydalar hepsi birbirinden farklı konulardır, bu nedenle gayrimenkulünüzü karşı tarafa doğru anlatmanız sonuca ulaşmanız için çok önemlidir. İlanınızın bir uzman tarafından kontrol edilmesi ve gerekirse geliştirilmesini istiyorsanız. Bu öne çıkarmayı alabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2021 Sitemizde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, kurumsalkiraci.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz