Paşabahçe, Ankara'daki 5. mağazasını ANKAMall AVM'de açtı

Paşabahçe Mağazaları, Ankara'daki 5. mağazasını ANKAMall AVM'de hizmete açtı
Paşabahçe, Ankara'daki 5. mağazasını ANKAMall AVM'de açtı
Tarih : 05.04.2023
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

 İSTANBUL (AA) - Paşabahçe Mağazaları, Ankara'daki 5. mağazasını ANKAMall AVM'de hizmete açtı.

Paşabahçe'den yapılan açıklamaya göre, 'Yaşam' ve 'Butik' bölümlerine ev sahipliği yapan 500 metrekare genişliğindeki yeni mağaza, dekorasyon ürünlerinden mutfak aksesuarlarına, el yapımı özel üretim hediye seçeneklerinden günlük kullanılabilecek kupa ve bardaklara kadar pek çok ürün ile her zevke uygun seçenekler sunuyor.

Paşabahçe Mağazaları, Ankara'da Armada AVM, Panora AVM, Mesa Plaza ve Çankaya'dan sonra 5. mağazasını Ankara'nın en çok tercih edilen alışveriş merkezlerinden biri olan ANKAMall AVM'de açtı.

En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!