Paşabahçe Mağazaları yeni şubesini AKM'de açtı

Paşabahçe Mağazaları yeni mağazasını Taksim'deki Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) açtı
Paşabahçe Mağazaları yeni şubesini AKM'de açtı
Tarih : 11.04.2024
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

İSTANBUL (AA) - Paşabahçe Mağazaları yeni mağazasını Taksim'deki Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) açtı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, AKM'de yer alan Paşabahçe Mağazaları'nda, sınırlı sayıda üretilen 'Geleceğin Kültür Mirası' butik koleksiyon ürünleri yer alıyor.

Paşabahçe'nin diğer mağazalarından farklı olarak cam ustalarının yüzde 100 el imalatı olarak ürettiği tasarım ürünlerinin bulunduğu mağaza, AKM'nin içerisindeki Kültür Sokağı'nda yer alıyor.

Modern uygulamalarıyla sanata ve tarihe ilgi duyan müşterilere de hitap eden Paşabahçe, AKM'de ürün çeşitliliğini, sanat ve kültürle iç içe bir atmosferde sunacak.

Mağaza, pazartesi günleri hariç her gün 11.00-19.30 arasında ziyaret edilebilecek.

En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!