Seç Market 2 bin 500'den fazla bayi sayısına ulaştı

Perakende sektöründe küçük esnafı destekleyen bayilik modeliyle öne çıkan Seç Market'in mağaza sayısı 2 bin 500'ü aştı.
Seç Market 2 bin 500'den fazla bayi sayısına ulaştı
Tarih : 10.08.2023
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

İSTANBUL (AA) - Perakende sektöründe küçük esnafı destekleyen bayilik modeliyle öne çıkan Seç Market'in mağaza sayısı 2 bin 500'ü aştı.

Şirket açıklamasına göre, Türkiye'nin 81 ilinde hizmet veren Seç Market, paydaşlarının rekabet gücünü artıran iş modeliyle hızlı büyümesini sürdürüyor.

Sunduğu kurumsal altyapı, tedarik sürekliliği, fiyat avantajları, güvenilir gıda ve zengin ürün çeşitliliğiyle öne çıkan Seç Market'in tabelasına sahip mağaza sayısı, 2022 yılı sonunda bir önceki yıla kıyasla yüzde 40 artmıştı. Mağaza sayısını artırmayı sürdürerek bu yıl mayıs ayında 2 bin 576'ncı mağazasını açan Seç Market'in iş ortaklarının büyük çoğunluğunu aile işletmeleri oluşturuyor.

İş ortaklarına sipariş akışının yönetilmesi, promosyonlar ve genel iletişimin yönetilmesi gibi konularda destek veren Seç Market; uyguladığı güncel teknolojiler ve modern mağazacılık yöntemleriyle bayi sahiplerinin işletmelerini daha verimli bir şekilde yönetmelerine de katkı sunuyor.

Seç Market tabelası alan esnaf kendi işinin sahibi olmaya ve 'mahalleden biri' kalmaya devam ederken, hizmet kalitesi ve cirosu artıyor. Daha modern bir mağazada geniş bir ürün çeşitliliğine daha uygun fiyatlarla kavuşan müşteriler de mağazadan memnun ayrılıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Seç Market Genel Müdürü Altan Sekmen, sektörde kısa süre içinde önemli büyüme kaydettiklerini belirterek, tedarik, lojistik ve dijital altyapı gibi alanlara yaptıkları yatırımlar ve kazandıran iş modelleri sayesinde hızlı bir büyüme sergilediklerini ifade etti.

Türkiye'nin her yerinden bayilik başvurusu aldıklarını aktaran Sekmen, 'Kendi mahallesinde, kendi işinin başında hizmet vermeye devam eden iş ortaklarımızla birlikte büyüyoruz. 2 bin 576'ncı mağazamız ülkemize, müşterilerimize ve tüm paydaşlarımıza hayırlı olsun. Bizim için büyük bir gurur vesilesi olan bu önemli kilometre taşının ardından önümüzdeki dönemde de mağaza sayımızı artırarak esnaf ve müşterimizi mutlu etmeyi sürdüreceğiz.' değerlendirmesinde bulundu.

 

En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!