Sodexo ve Köfteci Yusuf'tan iş birliği

İş birliği kapsamında Köfteci Yusuf'tan verilen siparişler Sodexo'nun "Hemen Yolda" uygulaması sayesinde kullanıcılar tarafından anlık takip edilebiliyor
Sodexo ve Köfteci Yusuf'tan iş birliği
Tarih : 19.08.2021
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

 İSTANBUL (AA) - Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, Köfteci Yusuf ile iş birliğine gitti.

Sodexo'dan yapılan açıklamaya göre, gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Köfteci Yusuf, Sodexo'nun yatırım yaptığı yeni nesil akıllı paket servis uygulaması 'Hemen Yolda' müşterisi oldu. Uygulama sayesinde müşteriler, Köfteci Yusuf'tan verdikleri siparişlerini online takip edebiliyor. 
Günde ortalama 20 bin paket sipariş teslim eden Köfteci Yusuf'un Türkiye'deki 300'e yakın şubesinin tamamında geçerli olan uygulama, bugüne dek Köfteci Yusuf'tan verilen 500 binden fazla siparişte kullanıldı.
Açıklamada görüşlerine yer verilen Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri İş Geliştirme ve İş Ortaklıkları Direktörü Berna Şamiloğlu Acar, 'Hemen Yolda' uygulamasının restoranların siparişlerini ve müşterilerin memnuniyetini artırdığını belirterek, şunları kaydetti:
'2019 yılında yatırım yaptığımız yeni nesil akıllı paket servis yazılımı Hemen Yolda'nın restoranların paket servisini pandemi öncesi döneme kıyasla yüzde 42 oranında artırdığını tespit ettik. Harita üzerinden siparişlerini canlı olarak takip edebilen müşterilerin, siparişinin durumunu sormak üzere restoranı aramasına gerek kalmıyor. Diğer taraftan restoranlar harita üzerinden mahalle ve sokak detayında sipariş performanslarını ve hangi bölgelere kaç adet sipariş ulaştırdıklarını detaylı bir şekilde görebiliyor.'
Acar, uygulamanın restoranların kurye operasyonlarını da verimli bir şekilde yönetmeyi sağladığını aktararak, 'Online platformlardan gelen tüm siparişlerin tek bir ekrandan kolayca takip edilebildiği Hemen Yolda ile aynı zamanda siparişlerin kaç dakikada teslim edildiği, ortalama paket tutarları ve sipariş sürecinde hangi aşamada ne kadar süre harcandığı da görülebildiğinden kurye operasyonları daha hızlı, verimli ve etkili şekilde yürütülüyor. Restoranlar kuryeleri ile sipariş adetleri ve teslimat performansı konusunda kolayca mutabakat yapabiliyor. Sodexo olarak üye restoranlarımızın hayatını kolaylaştıracak, uçtan uca dijital çözümlere yönelik yatırımlarımıza devam edeceğiz.' ifadelerini kullandı.
Köfteci Yusuf Genel Müdür Yardımcısı Yakup Özkan da Köfteci Yusuf ailesi olarak Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri ile şirketleri ve müşterileri adına güzel bir iş birliği yaptıklarını belirterek, şu değerlendirmede bulundu:
'Yaklaşık 2 senedir devam eden pandemi sürecinde restoranların kapalı olması paket servis hizmet ağını hızlıca genişletmeyi gerektirdi. Bu sebeple tüm şubelerimizde paket servise başlayarak müşterilerimizin siparişlerini daha kolay ve hızlı takip edebilmesi için Sodexo'nun Hemen Yolda uygulamasına dahil olduk. Bu uygulamayla müşterilerimiz, siparişlerini verdikten sonra cep telefonlarına Hemen Yolda servisinden gelen bağlantı ile siparişlerini kolayca takip edebilecek ve aynı zamanda kuryelerimizi değerlendirme imkanı bulacaklar. Lezzetlerimizi en hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırma yolculuğumuzda bizlere destek olan Sodexo'ya teşekkür ederiz.'
En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!