Starbucks İçin Kiralık Yerim Var

Dünyanın en popüler kahve markalarından biri olan Starbucks'a yerinizi kiralamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Vakit kaybetmeden kiralık yerinizi tüm avantajlarıyla anlatan ilanınızı oluşturun ve yayınlayın.
Starbucks İçin Kiralık Yerim Var
Tarih : 02.07.2021
 • Linkedin'da paylaş
 • Whatsapp'da paylaş
 • Eksilt
 • Artır
 • Yazdır

Kahve sektörünün lider markası Starbucks, zengin aroması ile her kesime uygun tatlarını sayısız mağazası ile müşterilerinin beğenisine sunuyor. Sadece bir marka olarak değil aynı zamanda güvenilir ve komşuluk ilişkileri oldukça yüksek seviyelerde bulunan Starbucks, sahip olabileceğiniz en değerli kurumsal kiracı adaylarından biridir. Ünlü markanın mağaza içi tasarımları ile zenginlik katabileceği mülkleriniz, olduğundan daha canlı ve çekici bir hale dönüşecektir. Her açtığı mağazada toplumun bir parçası olmayı, sorumluluklarını ciddiyetle yerine getirmeyi başaran Starbucks, yeni şubelerini açmak için her daim mülk arayışlarını sürdürüyor.


Sizin de Starbucks için uygun olduğunu düşündüğünüz kiralık yerleriniz var ise, Kurumsalkiraci.com adresine girip, ücretsiz ilan ver butonuna tıklayarak, iletişim bilgilerinizle birlikte fotoğraflı, açıklamalı, konumlu ilanlar oluşturup yayınlayabilirsiniz.  Kurumsalkiraci.com, kurumsal firmalar ile ticari kullanıma uygun gayrimenkul sahiplerini bir araya getiren ve sadece bu konuda uzmanlaşmış Türkiye'nin ilk ve tek emlak portalıdır. Kurumsalkiraci.com hiçbir emlak komisyonu talep etmeden, sizleri en hızlı sonuca ulaştırmak için çalışmalarına hızla devam ediyor.

Starbucks için kiralık yerim var fakat neden ilan oluşturmalıyım ? Ya da kiralık yerimi başka başka bir yolla Starbucks a gönderemez miyim ? Kiralık gibi aklınıza gelen sorularınızı daha detaylı cevap bulmak için ilan sistemimiz  linkine tıklayarak sistemimizin avantajlarını öğrenebilirsiniz. 


 

En Yeni İçerikler
 • 1 Ocak İtibari İle Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik
  5 Haziran 2018 tarihinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından " Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik " yayını resmi gazetede yayınlanmıştır.
  22.02.2021
 • Endüstriyel Gayrimenkul Nedir?
  Endüstriyel ( Sanayi ) Gayrimenkulü ile alakalı bilgilere yer verdiğimiz bu içeriğimizde merak ettiğiniz bir çok detaya ulaşabilir ve yeni bilgiler edinebilirsiniz.
  02.03.2021
 • Alışveriş Merkezi Kiralama Hizmetleri
  Alışveriş Merkezi Kiralama Hizmetleri ile alakalı bir çok bilgiye yer verdiğimiz Kurumsal Kiracı A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) adresimizdeki incelemelerinizi yapabilir ve kiralık alanlar için sitemizi inceleyebilirsiniz.
  14.1.2021
Bizi Takip Edin :
Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2022 Sitemizde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, kurumsalkiraci.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz