Şube sayımı arttırmak istiyorum

Şube sayınızı arttırmak demek büyümek demektir fakat şube seçimlerinizde doğru hamleler yaptığınızda kazancınız ve motivasyonunuz büyürken yanlış hamleler yaptığınızda iş yükünüz ve stresinizi büyütmüş olursunuz.
Şube sayımı arttırmak istiyorum
Tarih : 13.02.2021
 • Linkedin'da paylaş
 • Whatsapp'da paylaş
 • Eksilt
 • Artır
 • Yazdır

Şube sayımı arttırmak istiyorum dediğinizde akla bir çok soru geliyor. Nasıl bir şube sisteminiz var ? Franchise  olarak mı büyüyorsunuz ? Kendi şubeleriniz mi ? 

Ürün satıyor musunuz ?  vb.  Bu yazımızı, strateji farketmeksizin herkesin dikkat etmesi gereken ayrıntılara göre yazıyoruz.

 

Şube sayınızı arttırmak demek büyümek demektir fakat şube seçimlerinizde  doğru hamleler yaptığınızda kazancınız ve motivasyonunuz büyürken yanlış hamleler yaptığınızda iş yükünüz ve stresinizi büyütmüş olursunuz. Şube sayınızı arttırmak istiyorsanız sizin için 2 şey çok önemlidir. Doğru konum ve doğru kira bedeli. Bunların ikisi yanlış seçildiğinde satışınız düşer maliyetleriniz rakiplerinize göre yüksek olur. Bunların ikisini doğru seçtiğinizde rakiplerinize göre avantajlı olur uzun soluklu şubeler açmayaya başlarsınız. 

 

Bizim için büyümenin altın formülü Büyümek = Veri x Algoritma / zaman. Yani şimdi bu ne demek oluyor diyenler için hemen açıklamaya başlayım. 

İlk olarak veriden başlayalım, basit olarak burada size gelen bilgi akışından bahsediyoruz. Ne kadar çok veri akışınız olursa o kadar avantajlı yerleri seçme şansınız olur. Yoksa siz bütün gayrimenkullere ulaştığınızı sanarak aslında etki çevrenizden gelen önerileri incelemiş olursunuz.  Ülkemizde 2 milyona yakın işyeri olduğunu düşünürsek bu veriye ihtiyaca göre bir algoritma yerleştirmezsek, başvurularınız içinden çıkılmaz bir hal alabilir.  Algoritmayı biraz açacak olursak  başvurunun size gelmeden önce belirlediğiniz kriterler diyebiliriz. Bunlar bizim sistemimizde standartlar ve kişiye özel olarak iki gruba ayrılıyor. Sistemimizdeki standartlar resimli, konumlu ve açıklamalı başvurulardır. siz bu standartlar üzerinden başvurularınızı toplarken ihtiyacınıza göre eklemeler yapabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse sadece belirli bir konum, belirli bir aralıktaki metrekare, sadece mülk sahibi vb. Bir çok kriter ekleyebilirsiniz. 

 

Bu sayede başvurularınız içerisinden sizin için en avantajlı olanları ön eleme yaparak zamandan kazanmış olursunuz. Daha sonra belirlediğiniz bir güzergaha göre sırayla hepsini gezebilirsiniz. 

 

Kurumsalkiraci.com olarak bu ihtiyaca yönelik geliştirdiğimiz Kurumsal Üyelik modelimizi detaylı anlatan yazımızı okumak için tıklayınız.

En Yeni İçerikler
 • Şubeleriniz için yepyeni bir sistem
  Türkiye’nin yatırımcılara özel ilk ve tek emlak portalı Kurumsalkiraci.com’dan kurumsal firmalara özel yepyeni bir sistem. Gayrimenkul sahibleri, yatırımcılar ve danışmanlık firmalarının, oluşturduğunuz sayfa üzerinden başvuru yapmalarını sağlıyoruz.
  13.02.2021
 • 1 Ocak İtibari İle Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik
  5 Haziran 2018 tarihinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından " Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik " yayını resmi gazetede yayınlanmıştır.
  22.02.2021
 • Endüstriyel Gayrimenkul Nedir?
  Endüstriyel ( Sanayi ) Gayrimenkulü ile alakalı bilgilere yer verdiğimiz bu içeriğimizde merak ettiğiniz bir çok detaya ulaşabilir ve yeni bilgiler edinebilirsiniz.
  02.03.2021
Bizi Takip Edin :
App Store Google Play Store Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2021 Sitemizde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, kurumsalkiraci.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz