Şube sayımı arttırmak istiyorum

Şube sayınızı arttırmak demek büyümek demektir fakat şube seçimlerinizde doğru hamleler yaptığınızda kazancınız ve motivasyonunuz büyürken yanlış hamleler yaptığınızda iş yükünüz ve stresinizi büyütmüş olursunuz.
Şube sayımı arttırmak istiyorum
Tarih : 22.9.2021
 • Linkedin'da paylaş
 • Whatsapp'da paylaş
 • Eksilt
 • Artır
 • Yazdır
Şube sayımı arttırmak istiyorum
 
Şube sayınızı arttırmak büyümek demektir.  Şube seçimlerinizde  doğru hamleler yaptığınızda kazancınız ve motivasyonunuz büyürken yanlış hamleler yaptığınızda iş yükünüz ve stresinizi büyütmüş olursunuz.
 
Şube sayınızı arttırmak istiyorsanız sizin için 2 şey çok önemlidir; doğru konum ve doğru kira bedeli. Bunların ikisi de yanlış seçildiğinde geliriniz düşük maliyetleriniz rakiplerinize göre yüksek olur. Doğru seçtiğinizde ise rakiplerinize göre avantajlı ve uzun soluklu şubeler açmaya başlarsınız.  Türkiye'nin kurumsal kiralama konusunda uzmanlaşan ilk ve tek emlak portalı Kurumsalkiraci.com kurumlar özelinde kurduğu stratejiyle maliyetlerinizi düşürüyor. 3 Aşamada otomatik Başvuru sisteminizi kuruyoruz Swot analizi, Bölge analizi ve Başvuru modülleri. Kurduğumuz sistemi danışman ağı, haber, blog ve sosyal medya ile destekleyerek en avantajlı konumların ilk sizin kurumunuza ulaşmasını sağlıyoruz.  
  
Swot analizi
 
Bu yöntem 1960'lar da Harvard Üniversitesi profesörleri  Guth, Andrews, Christensen ve  Learned tarafından geliştirilmiştir. SWOT Analizi, bir projede ya da bir ticari girişimde kurumun, tekniğin, sürecin, durumun veya kişinin güçlü (Strengths) ve zayıf (Weaknesses) yönlerini belirlemekte, iç ve dış çevreden kaynaklanan fırsat (Opportunities) ve tehditleri (Threats) saptamak için kullanılan stratejik bir tekniktir. Kurumsalkiraci.com bu teknikle markanızın avantajlı yönlerini anlayarak hedef kitle profiliniz araştırılarak belirlenir.
 
 
Bölge analizi 
 
Kurumsalkiraci.com  gelişmiş yazılım alt yapısı ve analistleriyle Türkiye geneli tüm bölgeleri Sosyo ekonomik açıdan bilmektedir ve kurumunuz için en avantajlı bölgelerin listesini çıkarmak hedef odaklı ve hızlı çalışma için çok önemlidir. Demografik yapı, Önemli noktalar, dolas?ım yog?unlug?unu, tüketim verileri vb. Aşağıda programımızdan detaylıca bahsedeceğiz. 
 
Başvuru Modülleri
 
Kurumsalkiraci.com üzerinde kurumsal üyeliğini tamamlayan kullanıcıların firma sayfaları uzmanlarımız ile birlilkte yapılmaktadır.  Yapılan sayfada yer önerme modülü ve franchise başvuru modülü bulunmaktadır. Kurum kendisine uygun olanı ya da ikisini birden aktif edebilir. Aktif edilen modüller gelen başvurular arşivlenir ve istenildiği zaman ulaşılabilir.
 
 
Analiz sistemimiz
 
1. BÖLGE ANALİZİ
QRID NEDİR?
Kurumsalkiraci.com, geliştirmiş olduğu QRID (250 mt kenarlı altıgen örgüler) modeli sayesinde Gayrimenkul ve Perakende’nin temeli olan konumsal analize farklı bir yaklaşım getirmiştir.
QRID KATMANLARI
1. Akıllı harita üzerinde;  Sosyal medya, Nüfus, Ulaşım, 
POI yoğunluklarını görüntüleyebilme 2. Qrid’lerin bölge özetini alabilme

 

2. FOOTFALL (Dolaşım yoğunluğu)
Tarih aralığı ve gelir grubu seçerek dolaşım yoğunluğunu akıllı harita üzerinde görüntüleyebilme olanağı sağlamaktadır.


 

3. TÜKETİM VERİSİ
Tüketim verileri doğrultusunda, akıllı harita üzerinde bölgelerin harcama yoğunluğunu görüntüleyebilme olanağı sağlamaktadır.


 

4. ÖNEMLİ NOKTALAR
Önemli noktaları (mağaza, şube, bayii vb.) akıllı harita üzerinde gösterip kaydedebilirken, excel dosyası olarak indirebilirsiniz.


 

5. YAKINLIK ANALİZİ
Akıllı harita üzerinde kaydedilen birden fazla önemli nokta (mağaza, şube, bayii vb.) için yakınlık analizi ile rakip ve referans firma analizi yapabilme olanağı sağlamaktadır.


 

6. FİRMA VERİLERİ
Firmanızın belirlediği önemli noktaları akıllı harita üzerinde kaydedip görüntüleyebilirsiniz.


 

7. AVM ANALİZİ
Hangi AVM’de hangi markanın mağazalarının bulunduğunu görüntüleyebilme olanağı sağlamaktadır.


 

8. KATMANLAR
Akıllı harita üzerinde raylı sistemler, kentsel dönüşüm alanları ve mega projeleri (Finans Merkezi, Kanal İstanbul vb.) görüntüleyebilme imkanı sunar.


 

9. KONUT PROJELERİ
Konut projeleri için; konut tipi, konut durumu ve tarih aralığı seçerek filtreleme yapılmasına olanak sağlar.

 
 Ücretsiz Kurumsal üyeliğinizi oluşturun uzmanlarımız sizi hemen arasın.  https://www.kurumsalkiraci.com/uyeol/ 
 
 

 

En Yeni İçerikler
 • Starbucks İçin Kiralık Yerim Var
  Dünyanın en popüler kahve markalarından biri olan Starbucks'a yerinizi kiralamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Vakit kaybetmeden kiralık yerinizi tüm avantajlarıyla anlatan ilanınızı oluşturun ve yayınlayın.
  02.07.2021
 • 1 Ocak İtibari İle Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik
  5 Haziran 2018 tarihinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından " Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik " yayını resmi gazetede yayınlanmıştır.
  22.02.2021
 • Endüstriyel Gayrimenkul Nedir?
  Endüstriyel ( Sanayi ) Gayrimenkulü ile alakalı bilgilere yer verdiğimiz bu içeriğimizde merak ettiğiniz bir çok detaya ulaşabilir ve yeni bilgiler edinebilirsiniz.
  02.03.2021
Bizi Takip Edin :
Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2021 Sitemizde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, kurumsalkiraci.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz