Şubeleriniz için yepyeni bir sistem

Türkiye'nin yatırımcılara özel ilk ve tek emlak portalı Kurumsalkiraci.com'dan kurumsal firmalara özel yepyeni bir sistem. Ticari kullanımlı gayrimenkulü olan herkesin oluşturduğunuz sayfa üzerinden başvuru yapmalarını sağlıyoruz.
Şubeleriniz için yepyeni bir sistem
Tarih : 22.9.2021
 • Linkedin'da paylaş
 • Whatsapp'da paylaş
 • Eksilt
 • Artır
 • Yazdır

Türkiye’nin yatırımcılara özel ilk ve tek emlak portalı Kurumsalkiraci.com’dan kurumsal firmalara özel yepyeni bir sistem. Gayrimenkul sahibleri, yatırımcılar  ve danışmanlık firmalarının, oluşturduğunuz sayfa üzerinden size başvuru yapmalarını sağlıyoruz. Kurumsal firmalara özel geliştirdiğimiz bu sistemde neler var biraz daha bahsedelim.

Orta ölçekli zincir firmalardan en büyük kurumlara kadar emlak geliştirme konusunda destek olan sistemimizin özelliklerinden bahsedecek olursak. Kurumlar ihtiyaçlarına yönelik kendilerini tanıtan detaylı firma sayfalarını, logolu, kapak fotoğraflı, görsel ve yazılı bir şekilde  Kurumsalkiraci.com uzmanlarıyla birlikte oluşturlar. Gayrimenkul yatırımı için aradıkları özellikleri veya  franhising için sağlanması gereken kriterleri kısaca anlatırlar. Sistemimizde yapabileceklerinizi maddeler halinde sıralayacak olursak.

- Franchise başvuru modülü
- Emlak yer önerme modülü
- Kira takip sistemi
- Emsal gayrimenkul arşivleme
- Gayrimenkul Takip listesi
- Geçmişe dönük pazar analizi
ve üzerinde çalıştığımız daha bir çok özelliği şube stratejinize göre aktif edebilirsiniz.

İnsanlar her firmanın tek tek sayfalarına girerken sizi unutabilir ya da hepsini bulacağı bir yer varken tek tek başvuru yapmayı tercih etmeyebilir.Bizim için üyeliğiniz sadece bir başlangıç Türkiye’nin 2 milyona yakın Ticari gayrimenkul sahibine ve 10.000 ticari gayrimenkul danışmanına bilgi vermek için sizinle birlikte çalışıyoruz. Uzmanlarımızla birlikte Haber, Blog, YouTube röportajı, Anasayfa slaytları ve site içerisindeki Reklam alanlarını kullanarak şube stratejinizi destekleyebilirsiniz.

Hemen ücretsiz kurumsal üyeliğinizi yaparak şube kiralama ve yatırım stratejinzi en iyi sisteme taşıyabilirsiniz. üyeliklere gitmek için  
tıklayınız.

En Yeni İçerikler
 • Starbucks İçin Kiralık Yerim Var
  Dünyanın en popüler kahve markalarından biri olan Starbucks'a yerinizi kiralamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Vakit kaybetmeden kiralık yerinizi tüm avantajlarıyla anlatan ilanınızı oluşturun ve yayınlayın.
  02.07.2021
 • 1 Ocak İtibari İle Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik
  5 Haziran 2018 tarihinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından " Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik " yayını resmi gazetede yayınlanmıştır.
  22.02.2021
 • Endüstriyel Gayrimenkul Nedir?
  Endüstriyel ( Sanayi ) Gayrimenkulü ile alakalı bilgilere yer verdiğimiz bu içeriğimizde merak ettiğiniz bir çok detaya ulaşabilir ve yeni bilgiler edinebilirsiniz.
  02.03.2021
Bizi Takip Edin :
Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2021 Sitemizde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, kurumsalkiraci.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz