Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı

Ticari olduğu düşünülen gayrimenkulu satmak veya kiralamak için danışmanlardan destek almanız önemlidir. Ticari gayrimenkul hem satan hemde satın alan için profesyonellik isteyen bir alandır.
Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı
Tarih : 10.07.2021
 • Linkedin'da paylaş
 • Whatsapp'da paylaş
 • Eksilt
 • Artır
 • Yazdır

Ticari kullanımlı gayrimenkuleri satmak veya kiralamak için danışmanlardan destek almanız önemlidir. Ticari gayrimenkul hem satan hemde satın alan için profesyonellik isteyen bir alandır.

Ticari gayrimenkul ile ilgili yer verdiğimiz bilgileri incelemek adına web sitemizdeki tüm içerikleri inceleyebilirsiniz. Önceki yazılarımızda ticari gayrimenkulun tanımı ve tanıtımı ile alakalı bazı içeriklere yer verdik. Ticari gayrimenkulun satış işlemlerini yapmak için tekrar kısa bilgi vermek gerekirse ilgili gayrimenkulun tanıtım materyalleri, pazarlama teknikleri ve satış stratejileri her gayrimenkul için farklı olmaktadır. Birden fazla pazarlama yöntemini ticari gayrimenkullerde bir arada kullanmak gerekmektedir ve yüksek miktarlı satışlar olduğu için en ince ayrıntısına kadar dikkat edilerek bu işlemler yapılmalıdır.

Ticari gayrimenkulün kiralanmasını kısaca ele alacak olursak, kiralama işlemleri satış işlemlerine göre farklı seçenekleri olan işlemlerdir. Kiralanacak mülk özellikle Plaza, ofis katı, fabrika gibi alanlar ise bu alanlara uygun kiracının bulunması için ilerlenecek tüm aşamaları bilmeniz, doğru kiracı portföyüne erişim sağlayarak ticari gayrimenkul için en doğru firmayı bulmak gerekir. Sizde ticari gayrimenkullerinizi satmak veya kiraya vermek istiyorsanız hemen incelediğiniz Kurumsal Kiracı A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) web sitesine ücretsiz üyeliğinizi tanımlayarak işlemlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Türkiye geneli hemen her ilden ticari gayrimenkul satılık / kiralık ilanının yer aldığı portalımızda aradığınız ticari gayrimenkule erişebilirsiniz. Ticari gayrimenkul danışmanlığı alanında hizmet veren bir firma, broker ve gayrimenkul danışmanlığı faaliyetleri sürdüren kişilerin sürekli takibinde olan, yer arayan müşterilerine kısa sürede kendini amorti edecek, kurumsal kiralamaya uygun, ticari gayrimenkulleri sitemizden bulabilirsiniz.

Ticari amaçla satılan ve ticari kullanıma uygun olan dükkanlar, avm içerisindeki mağazalar, ofisler, plaza katları, ticari kullanıma uygun komple binalar, plazalar, fabrika ve atölyeler, depolar, ticari kullanıma uygun arsa vb.. alanları hemen web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Ticari gayrimenkul danışmanı olmak iyi bir ticari ekspertiz olmayı ister. Ticari bir gayrimenkulün fiyatını belirlemek çok ama çok önemlidir. Oldukça dikkat gerektiren bir konu olan ticari gayrimenkulde expertizin iyi yapılması gerekmektedir. Sizlerde alanın en profesyonel ticari gayrimenkul uzmanlarına web sitemiz aracılığı ile ulaşabilir ve kazançlı çıkacağınız, hızlı sonuca ulaşabileceğiniz bir şekilde gayrimenkulünüzü kiralayabilir / satabilirsiniz.

Türkiye´de ve Dünya´da önemli bir pazar payı bulunan ticari gayrimenkuller sayesinde gelir elde etmek isteyen mülklere ulaşmak artık çok kolay. Ticari faaliyetlerini sürdürebilmeleri için firmaların aradığı ofisler, dükkanlar, fabrikalar, plaza katları gibi tüm kullanım amacı ticari faaliyeti içerecek olan alanları Kurumsal Kiracı A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) aracılığı ile bulabilir, satın alabilir veya kiraya verebilirsiniz.

Satış ve kiralama konusunda tecrübeli ticari gayrimenkul danışmanları yatırımcılar ile sürekli irtibat halinde olarak arayışlarını daimi olarak güncellemekte ve sitemizde sürekli aktif olarak girişi yapılan ticari gayrimenkul ilanlarını incelemektedir..

En Yeni İçerikler
 • Starbucks İçin Kiralık Yerim Var
  Dünyanın en popüler kahve markalarından biri olan Starbucks'a yerinizi kiralamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Vakit kaybetmeden kiralık yerinizi tüm avantajlarıyla anlatan ilanınızı oluşturun ve yayınlayın.
  02.07.2021
 • 1 Ocak İtibari İle Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik
  5 Haziran 2018 tarihinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından " Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik " yayını resmi gazetede yayınlanmıştır.
  22.02.2021
 • Endüstriyel Gayrimenkul Nedir?
  Endüstriyel ( Sanayi ) Gayrimenkulü ile alakalı bilgilere yer verdiğimiz bu içeriğimizde merak ettiğiniz bir çok detaya ulaşabilir ve yeni bilgiler edinebilirsiniz.
  02.03.2021
Bizi Takip Edin :
Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2021 Sitemizde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, kurumsalkiraci.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz