Ticari Gayrimenkul Eğitimi

Ticari gayrimenkul profesyonellik ister. Gayrimenkul danışmanlarının ve brokerlerin uzmanlaşmak istediği ticari gayrimenkul ile ilgili bazı bilgileri sizler için derledik.
Ticari Gayrimenkul Eğitimi
Tarih : 12.11.2020
 • Linkedin'da paylaş
 • Whatsapp'da paylaş
 • Eksilt
 • Artır
 • Yazdır

Ticari gayrimenkul profesyonellik ister. Gayrimenkul danışmanlarının ve brokerlerin uzmanlaşmak istediği ticari gayrimenkul ile ilgili bazı bilgileri sizler için derledik. Eğitim araştırmanız öncesinde kar amaçlı alınan, satılan, kiralanan ve ticari kullanıma uygun olan yerler tanımlamasının tam da ticari gayrimenkule uygun bir tanım olduğunu bildiğinizi biliyoruz.

Öncelikli olarak ticari gayrimenkul konusuna deyinmek gerekirse kar elde etmek amacı ile alınan, satılan ve kiralanan tüm alanlardır. Ticari gayrimenkul işlemlerinde satıcıysanız ve alıcı arıyorsanız bir çok detaya hakim olmanız gerekir. Bir ticari gayrimenkulu en iyi şekilde pazarlamak için tüm detayları incelemek adına, mülkün ekspertizini doğru yaparak işe başlayabilirsiniz.

Ticari gayrimenkuller ilgili tüm alanları incelemek isterseniz sitemizde yer alan ticari gayrimenkul ilan alanlarını inceleyebilirsiniz. Kurumsal Kiraci A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) web sayfasında yer alan ilanların tamamı ticari gayrimenkullere uygun kategorilerden oluşmaktadır. Doğru pazarlama ve doğru tanıtımların yapılması oldukça önemlidir. Her ticari gayrimenulün kendine has özellikleri vardır. Satışını yapacağınız ticari gayrimenkulün hangi özelliklerinin mülkü ön plana çıkaracağını, kiralama, satın alma yapacak olanlara avantaj ve dezavantajlarının neler olacağını önceden yağacağınız ekspertiz sırasında çıkarmalı ve bilmelisiniz.

Bir ticari gayrimenkulün maliyet hesabının yapılması, emsallerinin yaklaşımından yola çıkarılarak ilerlenmelidir. Ticari gayrimenkul satışı için mülkün kesinlikle satın alan kişi tarafından kaç sene içerisinde geri dönüşü olacağını iyi bilmeli, ziyaretçilerinize iyi bilgiler aktarmalısınız.

Ticari gayrimankul eğitimlerinin genel amacı mülkleri iyi tanımanız ardından iyi anlatmanız ve son olarak iyi pazarlamanızı sağlayacak olan bir eğitim olacaktır.

Ticari Gayrimenkullerde Satış ve Kiralama

Her mülkün kendine göre özelliği vardır, bu özellikler alıcılar tarafından iyi analiz edilerek uzman desteği ile ilerlemekte oldukça faydalıdır. Gayrimenkulün tüm değişkenlerini bilerek hareket etmek hem zaman hemde kazanç getircektir. Profesyonel bir destek almadan ticari gayrimenkul alımı veya satışı yapılmamasını biz Kurumsal Kiracı A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) olarak önermekteyiz. Dilerseniz incelemekte olduğunuz portalımızda yer alan danışmanlar ve broker´lardan destek alabilirsiniz. Ticari gayrimenkullerin pazarlanması konusunda bir çok detaya göz atmak, bir çok detaya hakim olmak gerekir. Kısa başlıklar halinde bunlara bakıcak olursak;

* İyi bir pazarlama için öncelikle ticari gayrimenkulün profesyonel bir sunumu yapılmalıdır.

* Profesyonel olmak adına alıcı ve satıcının ilişki yönetimini doğru şekilde yapmanız gerekmektedir.

* Ticari gayrimenkulü pazarlama için sosyal medyanın, e-mail ve online pazarlama yöntemlerinin doğru kullanılarak ilgili kitleye ulaştırılması gerekmektedir.

* Ticari gayrimenkul olan mülkün hangi sektöre hitap edeceğini bilerek hareket edilmeli (hedef kitle) ve bu detaydan yola çıkılarak nokta atışı ile yatırımcılara ulaşılmalıdır.

* Ticari gayrimenkul satışı ve pazarlaması için planlamanın iyi oluşturulması mülkün doğru kitleye daha hızlı ulaşması için oldukça önemlidir.

* Tüm bu işlemlere başlamadan ve adım atmadan önce ilk işiniz ise doğru fiyatlama adına iyi bir ekspertiz çalışması yapmanızdan geçecektir.

Sizlerde ticari gayrimenkul kiralama, satın alma konusunda deneyimli gayrimenkul danışmanı olma yolunda ilerliyor ve pazarlayacak iyi ticari gayrimenkulleri arıyorsanız, doğru yerdesiniz ! Kurumsal Kiracı A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) web sitesinden yüzlerce kurumsal gayrimenkul satış ve kiralama ilanı bulunmaktadır. Plaza, ofis, fabrika vb.. ticari gayrimenkul alanları için ilgili ilanları inceleyebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

En Yeni İçerikler
 • Starbucks İçin Kiralık Yerim Var
  Dünyanın en popüler kahve markalarından biri olan Starbucks'a yerinizi kiralamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Vakit kaybetmeden kiralık yerinizi tüm avantajlarıyla anlatan ilanınızı oluşturun ve yayınlayın.
  02.07.2021
 • 1 Ocak İtibari İle Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik
  5 Haziran 2018 tarihinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından " Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik " yayını resmi gazetede yayınlanmıştır.
  22.02.2021
 • Endüstriyel Gayrimenkul Nedir?
  Endüstriyel ( Sanayi ) Gayrimenkulü ile alakalı bilgilere yer verdiğimiz bu içeriğimizde merak ettiğiniz bir çok detaya ulaşabilir ve yeni bilgiler edinebilirsiniz.
  02.03.2021
Bizi Takip Edin :
Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2021 Sitemizde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, kurumsalkiraci.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz