Türkiye´nin yatırımcılara özel ilk emlak sitesiyiz

Tarih : 17.5.2020
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş

 

Kurumsal kiracı ne demek ? İnsanlarca oluşturulan ve belli düzeni, yasası, ilkesi bulunan müesseselere kurum denir. Bununla ilgili olan, değişik birim, departman ve fonksiyonlarıyla bir kurumun niteliklerine tam anlamıyla sahip olmasına kurumsal denilmektedir. Kurumsallık bir şirket, kuruluşunun tek bir kişiye bağlı olmadan işleyebilmesi, devamlılık sağlaması ve geliştirilmesini kapsamaktadır. Biz bu yapıya sahip kiracı adaylarına kısaca kurumsal kiracı diyoruz. 


Kurumsalkiraci.com, yatırımcılara ve kurumsal firmalara özel Türkiye’nin ilk ve tek emlak portalıdır. Bu nedenle kategorileri sadece ticari kullanıma uygun gayrimenkullerden oluşmaktadır ve yayınlanan ilanlardan emlak komisyonu talep etmemektedir.
 
Kurumsalkiraci.com, çalışma prensibi olarak proptech yapıyı benimsediğinden sisteminde en gelişmiş yazılım alt yapısı, data yönetimi ve algoritmaları kullanmak birinci önceliğidir.
 
Kurumsalkiraci.com, bireysel, ticari ve kurumsal üyelik modellerinden oluşan multipleks bir sistemdir. Her üyelik farklı hedefleri olsa da sistem hepsini birbiriyle eşleştiren tek bir amaca hizmet etmektedir.  
 
Sizleri en hızlı sonuca ulaştırmak ve doğru yönlendirmek için tüm ekibimizin özveriyle çalıştığına emin olabilirsiniz. Mesaj, talep ve önerileriniz için iletişim bölümümüzden bizimle irtibat kurabilirsiniz.  
 
 

Saygılarımızla

 

Kurumsalkiraci.com Ekibi
En Yeni Videolar
Bizi Takip Edin :
Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2022 Sitemizde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, kurumsalkiraci.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz