Türkiye'nin "ilk seramik kapılı" buzdolabı edLine mutfaklarda

edLine, Red Dot Design Award ve iF Design Award gibi tasarım ödülleri kazandı
Türkiye'nin "ilk seramik kapılı" buzdolabı edLine mutfaklarda
Tarih : 25.09.2021
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

İSTANBUL (AA) - Siemens Ev Aletleri, Türkiye'nin ilk ve tek seramik kapılı buzdolabı edLine ile mutfaklara şıklık katıyor.

Siemens Ev Aletleri'nden yapılan açıklamaya göre, edLine, Red Dot Design Award ve iF Design Award gibi tasarım ödüllerini kazandı.

Dış yüzeyinde kullanılan doğal taş efektiyle dikkati çeken edLine buzdolabı, her bölgeye homojen soğutma sağlayan multiAirflow teknolojisine sahip 508 litrelik iç hacmiyle doğallığa daha fazla yer açıyor.

Sadece doğal taş görünümünü gözler önüne sermekle kalmayan yeni edLine buzdolapları, aynı zamanda sebze ve meyveleri çok daha uzun süre taze tutmayı sağlayan hyperFresh teknolojisiyle kullanıcıların hayatına sağlık katmayı amaçlıyor.

Nem kontrolü sayesinde hyperFresh çekmecesinin nem düzeyi içindekilere göre ayarlanabiliyor. Böylece gıdaların vitamin ve besleyici özelliklerini koruyan ideal nem oranı da garantilenmiş oluyor. Et, balık ve şarküteri ürünleri için tasarlanan hyperFresh 0?C çekmecesi ise uzun süren tazelik şartlarını oluşturmak amacıyla buzdolabının geri kalanından 2-4 derece civarında daha soğuk tutuyor.

Dünyanın saygın tasarım yarışmalarından olan ve 1953 yılından bu yana alanında fark yaratan çalışmaların ödüllendirildiği iF Design Award'da 'Tasarım Mükemmelliği' ödülünün sahibi olan edLine buzdolaplarına bir ödül de 1955'ten itibaren Almanya'nın Essen kentinde düzenlenen Red Dot Design Award'ın 'Ürün Tasarımı' kategorisinde geldi.

En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!