Türkiye'nin ilk ve tek ticari emlak portalı

Tarih : 17.5.2020
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş

 

Kurumsal kiracı ne demek ? İnsanlarca oluşturulan ve belli düzeni, yasası, ilkesi bulunan müesseselere kurum denir. Bununla ilgili olan, değişik birim, departman ve fonksiyonlarıyla bir kurumun niteliklerine tam anlamıyla sahip olmasına kurumsal denilmektedir. Kurumsallık bir şirket, kuruluşunun tek bir kişiye bağlı olmadan işleyebilmesi, devamlılık sağlaması ve geliştirilmesini kapsamaktadır. Biz bu yapıya sahip kiracı adaylarına kısaca kurumsal kiracı diyoruz. 


Kurumsalkiraci.com, Türkiye’nin ilk ve tek Ticari emlak portalıdır. Bu nedenle kategorileri sadece ticari kullanıma uygun gayrimenkullerden oluşmaktadır ve yayınlanan ilanlardan emlak komisyonu talep etmemektedir.
 
Kurumsalkiraci.com, çalışma prensibi olarak proptech yapıyı benimsediğinden sisteminde en gelişmiş yazılım alt yapısı, data yönetimi ve algoritmaları kullanmak birinci önceliğidir.
 
Kurumsalkiraci.com, bireysel, ticari ve kurumsal üyelik modellerinden oluşan multipleks bir sistemdir. Her üyelik farklı hedefleri olsa da sistem hepsini birbiriyle eşleştiren tek bir amaca hizmet etmektedir.  
 
Sizleri en hızlı sonuca ulaştırmak ve doğru yönlendirmek için tüm ekibimizin özveriyle çalıştığına emin olabilirsiniz. Mesaj, talep ve önerileriniz için iletişim bölümümüzden bizimle irtibat kurabilirsiniz.  
 
 

Saygılarımızla

 

Kurumsalkiraci.com Ekibi
En Yeni Videolar
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!