Uzmanlik Sistemi

Kurumsalkiraci.com, Türkiye’de ilk defa ticari kullanımlı gayrimenkullerin daha detaylı danışmanlık bilgisine ihtiyaç duyduğununu söyledi ve bunun için bir emlak portalı kurdu. Sektörün daha bilinçli işler yapması ve gelişmesi için geliştirdiğimiz bu ağ, eğitim, bilgi, haber, teknoloji ve emlak geliştirme departmanlarıyla birlikte çalışmak için çok değerli. 
 
Peki neden böyle bir uzmanlığa ihtiyacımız var  ? 
 
Gayrimenkul danışmanlığı dışarıdan ne kadar kolay görünsede aslında en başta bir mülkün pazarlanması ve müşteri memnuniyeti için alınan büyük bir sorumluluktur. Bu nedenle gerçekten satmak ya da kiralamak için acelesi olan mülk sahipleri yetki sözleşmesi yaparken, konusunda veya bölgesinde uzman, bilgi ve deneyimi yüksek bir gayrimenkul danışmanıyla çalışmak istiyor. Uzmanlaşmak yani ayni tip mülkler üzerine yoğunlaşmak öncelikle danışmanların çalışma hızını yükseltiyor. Her gün arttırdığınız müşteri portföyünüzden (CRM) daha az kişinin ayrılmasını sağlıyor.

 
Daha fazlası için Türkiye'nin ilk uzmanlık sistemine katılabilirsiniz. 
 

Ücretsiz danışman üyeliği için.  https://www.kurumsalkiraci.com/uyeol/

 

Danışman ağını görmek için.  https://www.kurumsalkiraci.com/danismanlar/

Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!